Trias Consulting, s.r.o.

Navigátor:Skip Navigation LinksHome > Produkty a služby > Firewally

Firewally

Firewall je samozřejmou součástí každé firemní sítě. Mnohdy jeho existenci uživatelé ani nevnímají. Nakolik to může znít paradoxně, uživatelé by měli o firewallu něco vědět. S jistou mírou nadsázky lze prohlásit, že pokud jsou uživatelé se svým přístupem k internetu zcela spokojeni a mohou si v podstatě dělat co se jim zachce, něco je špatně.

Produktů na trhu firewallů je celá řada - ať už se jedná o hardwarové firewally od renomovaných výrobců, přes softwarové firewally. Z tohoto pohledu patří firewall Trias Consulting k softwarovým řešením. V čem se tedy lišíme?

Proč firewall of Trias Consulting?

Základem firewallu TriWALL je nejen použitá moderní technologie, ale hlavně způsob propojení přímo s podporou a monitoringem Trias Consulting. S trochou nadsázky lze tedy říct, že TriWALL na hackery nikdy není sám, ale vždy má k ruce ještě inteligenci člověka - našeho specialistu.

  • TriWALL obsahuje ICT (incident tracking system)
  • TriWALL je monitorovaný našim bezpečnostním specialistou
  • TriWALL obsahuje IDS a IPS
  • TriWALL je stále aktualizovaný

Za kolik lze TriWALL pořídit?

Vzhledem ke své povaze je TriWALL produktem, fungujícím na základě předplatného. Při ukončení předplatného zůstává zachována veškerá stávající funkčnost, s výjimkou aktualizací a on-line analýzy.

Ceník pronájmu TriWALL
Produkt Počet uživatelů Cena/měsíc
TriWALL 10 10 1500 Kč
TriWALL 20 20 2800 Kč
TriWALL 50 50 4500 Kč
TriWALL Max 250 18500 Kč