Trias Consulting, s.r.o.

Navigátor:Skip Navigation LinksHome > Produkty a služby

Produkty a služby

 • Správa sítí
  Vaše síť v našich rukou - to mimo jiné znamená nepřetržitý dohled nad internetovým připojením, servery i kritickými aplikacemi, bezpečné prostředí za robustním firewallem, zabezpečené a virů prosté pracovní stanice, funkční periferie (tiskárny, plottery, skenery...) a v neposlední řadě i zálohovaná a dostupná data.
 • Zálohování a obnova dat
  Zajistíme aby uložiště vašich dat mělo správnou strukturu, aby data byla k dispozici pouze oprávněným uživatelům a, v případě kolapsu, byla dostupná v požadovaném, námi garantovaném čase.
 • HelpDesk
  Problémy, které se vyskytují ve spojení s výpočetní technikou je třeba nejen rychle vyřešit. Je třeba je podrobně analyzovat, přehledně evidovat, vyhodnotit jejich závažnost a prioritu řešení i dopad na chod informačního systému a v dohodnuté reakční době je vyřešit i zavést opatření pro jejich budoucí eliminaci. To vše vám můžeme nabídnout v rámci služby „HelpDesk“.
 • Servis HW a SW
  Co se pokazit může, taky se pokazí, praví jedna stará pravda. Každý počítač je složen z řady hardwarových komponent a jsou v něm nainstalovány desítky programů... Zkrátka ideální prostředí pro potíže. A když nastanou, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám rychle a účinně pomůžeme.
 • Firewally
  Nechceme konkurovat výrobcům firewallů, ať už se jedná o hardwarové nebo softwarové produkty. Na druhou stranu jsme si vědomi skutečnosti, že aby firewall plnil svou funkci, nestačí jej pouze nainstalovat. Bez trvalého dohledu a průběžné analýzy jeho stavu se tato ochrana stává pouhým alibismem.
 • Školení
  Rychlé, efektivní, úzce zaměřené a účinné, to je školení v našem podání. Obecné, dlouhé a z větší části i nudné školení programů z balíku MS Office, Internetu nebo grafiky u nás nehledejte. My vám nabídneme krátká, ucelená školení problematiky hromadné korespondence, zpracování dlouhých dokumentů, tvorby a použití chytrých šablon, ochrany proti SPAMu, ochrany citlivých dat, tvorby a zpracování elektronických dokumentů nebo zkrátka toho, co vás zajímá a třeba i pálí…
 • Bezpečnostní audit
  Každá organizace se v čase mění - lidé přicházejí a odcházejí. Ti, co přicházejí, si s sebou přinášejí návyky, které nemusí být v souladu s politikou vaší organizace. Ti, kteří odcházejí, si s sebou zase možná odnášejí know-how, které už nikdo jiný nemá. Chcete-li mít větší jistotu, že z pohledu bezpečnosti, legality používaného softwaru nebo míry ochrany je u vás všechno v pořádku, obraťte se na nás.
 • Elektronické šablony
  I běžné dokumenty mohou mít svou inteligenci. K tomu, aby elektronické šablony skutečně šetřily čas, není třeba infromační systém za stovky tisíc. Běžně se používají desítky vzorů, které jsme my schopni navrhnout a realizovat tak, aby s nimi byla skutečně radost pracovat.