Trias Consulting, s.r.o.

Navigátor:Skip Navigation LinksHome > Produkty a služby > Servis HW a SW

Servisní služby

Softwarový servis

Počítač nechce startovat, v internetovém prohlížeči se otevírají nová okna aniž to chceme, program nelze spustit, film se nepřehrává, nelze se připojit k internetu... Tyto i řada dalších symptomů svědčí o tom, že by měl váš počítač navštívit náš softwarový servis. Co jej tam čeká? Představte si to jako ozdravný pobyt, kdy je počítač zkontrolován po hardwarové i softwarové stránce, vyčištěn od všeho nežádoucího softwaru, tam, kde to má smysl, je proveden upgrade či update, je zkontrolováno a případně nastaveno zabezpečení a je doinstalován software, který zvýší obecné zabezpečení a zlepší stability běhu vašeho stroje. Úhrada za tuto službu je většinou tvořena pouze položkou za službu samotnou (práci) neboť nově instalovaný software je v drtivé většině typu freeware, tedy bezplatný.

Cenové rozpětí typického softwarového servisu pro jedno PC je 500 až 1500 Kč dle softwarové skladby daného počítače.

Servis počítačů a periferií

Počítač je složité zařízení, složené doslova z miliónů elektronických součástek. Kdo nevěří, nechť si rozloupne procesor a podívá se na něj pod mikroskopem... A teď už vážně. I banální porucha (třeba zpomalený nebo netočící se ventilátor na grafické kartě) může počítač znefunkčnit. Podstatou našich servisních služeb v oblasti hardware, tedy součástí počítačů a jejich periferií, je především rychlá a pokud možno přesná diagnostika závady, která umožní navrhnout další efektivní postup. Pokud se jedná o poruchu standardního zařízení, které je možno vyměnit (např. počítačový zdroj, CD mechaniku, paměť...) jsme schopni uživatele okamžitě informovat o termínu i ceně výměnným způsobem provedené opravy. Tento typ opravy jsme schopni realizovat i během jednoho prac dne. Tedy, pokud se k nám dostane porouchaný počítač ráno v pracovní den a závada je výše popsaného typu, může být opravený již tentýž den odpoledne.
Naší primární ambicí však není provádění oprav HW a v portofiliu všech služeb se jedná spíše o službu doplňkovou.

Cena za diagnostiku závady činí 320 Kč, cena za vlastní opravu je pak složena z ceny vyměňovaných součástí a sazby, která je 95 Kč za každých započatých 15 minut práce.

Chcete se dozvědět více? > Kontaktujte nás