Trias Consulting, s.r.o.

Navigátor:Skip Navigation LinksHome > O nás

Základní údaje o společnosti

Trias Consulting

Společnost Trias Consulting byla založena v roce 1995 jako ryze česká společnost, zaměřená původně jako školicí středisko. V souladu s trendem i vzrůstající gramotností uživatelů došlo k posunu v oblasti školení, a to směrem ke specializovanějším tématům a současně k rozšíření portfolia služeb o technickou podporu.

Vzhledem k úspěchům v oblasti technické podpory uživatelů se seznam služeb v následujcícíh letech rozšířil o správu sítí a počítačové infrastruktury. Zásluhu na tomto vývoji mají především kvalifikovaní odborníci z řad původních lektorů - kombinace odborných znalostí a schopnosti je dále předávat se ukázala jako velmi užitečná.

Časem jsme dospěli k poznání, že řada služeb, které jsou v technologicky vyspělejších zemích relativně běžné, se u nás stále ne a ne objevit. I když to původně nebylo našim záměrem, řadu služeb jsme začali pro své stávající klienty "suplovat". Ovšem aby se věci dělaly pořádně, nesmí se dělat napůl - proto jsme řadu původně doplňkových služeb zdokonalili a nyní je nabízíme i jako samostatné produkty (např. zálohování včetně úschovy médií, monitorované firewally, trvalé zabezpečení).

Doplňující informace

Kontakty Reference Certifikáty